كابوسي به ارتفاع يك برج

در

يادم نمي آيد نيمه هاي شب بود يا نزديك طلوع افتاب، حتي يادم نيست وقتي بيدار شدم ساعت چند بود.

زياد خواب مي بينم و كمتر خواب هايم را يادم مي ماند، اما طوري اين خواب در ذهنم نقش بسته كه هر لحظه به يادم مي آيد و ترس و نگراني وجودم را ميگيرد.

جايي بوديم كه گفتند يكي از شهرهاي ايتالياست، دسته جمعي رفته بوديم براي مسافرت كنار ساحل، موج ها همينطور مي آمدند و به ساحل مي رسيدند و بر ميگشتند، اما ناگهان همه چيز به سرعت تغيير كرد و ارتفاع و قدرت موج ها بيشتر شد و ديگر سمت دريا بر نمي گشتند، ويرانگر و سركش خود را تحميل مي كردند بر هر آنچه كه در ساحل بود، بعد از حدود نيم ساعت دريا ارام گرفت اما همه سراسيمه بودند و فرياد مي كشيدند، من داشتم در مسيري مي دويدم كه بتوانم فرار كنم كه در نزديكي ام پيرمردي بود كه صورتش را خيلي محو يادم مي آيد، همين كه ديدمش صدايي از آسمان برخواست و از پشت ساختمانهاي روبروي ساحل موجي با ارتفاع يك آسمان خراش از سطح زمين به هوا برخواست. رنگي كبود داشت و صدايي وحشتناك، همان موقع پير مرد گفت: اين موج به اندازه ي ١١ سال جمع شدن قدرت دارد، حال نمي دانم كدام ١١ سال اما وقتي ديدمش و اين را شنيدم فقط مي دويدم كه زير حجم سنگين اين ١١ سال نمانم و از خواب به شكلي سراسيمه پريدم.

نميدانم قرار است چه اتفاقي بي افتد اما اميدوارم فقط در حد يك خواب باشد و بس، قدرت تحمل هيچ اتفاق ناميموني را ندارم.

از خواب كه بگذريم، يادم آمد كه پنج سال پيش در چنين روزي ٢٠ سپتامبر ٢٠١٠ رفتم و پشت ميز وكيلي نشستم كه فارسي  را از من هم بهتر حرف ميزد و وقتي خودش را معرفي كرد و گفت اهل سوئد هستم من لالموني محض گرفتم، وكيلي كه بعد از دو ساعت مصاحبه برايم در كشور سوم اقامت خوبي رو آرزو كرد اما خب من براي تحقق آرزوي وي از همان روز درست ٤ سال طول كشيد تا من به امريكا رسيدم.

اوضاع كار مغازه خسته كننده شده، داريم تلاش مي كنيم كه تكنسين هاي خوب تربيت كنيم كه بتونيم تيم خوبي رو جمع كنيم. هر كي مياد مجبوري هم كار خودت رو انجام بدي و هم مراقب اونها باشي كه زحماتت رو نقش بر آب نكنند.

یک شنبه ی خوبی بود، تکالیف ام رو انجام دادم و چند ساعتی رو در توئیتر وقت گذروندم و لباس هام رو شستم و الان هم این متنی که از صبح درفت شده بود رو پابلیش میکنم و میرم می خوابم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s